×
Замість вступу Питання і відповіді

Питання та відповіді


_145_

"Чим можна замінити секс?"

Чим завгодно, тим, що вам цікаво.

_146_

"Лікарю, скільки коханок не шкідливо для здоров'я?"

Про шкідливу кількість коханок сказати вам неможливо. Жінок ви можете мати стільки, скільки дозволить ваше статеве здоров’я. Воно само регулює ваши можливості у цьому питанні.

_147_

"Я боюся, що стануть рости волосся на лобку, коли стану дівчиною. Навіщо вони там потрібні?"

Ріст волосся на тілі забезпечується природою, це процес природний. Людина на це впливати не може. У вас буде все як у всіх.

_148_

"Я моряк, мені потрібно йти в плавання. Чим заглушити "бажання"?"

Радикально — кастрацією. Жартую. Нічим глушити не треба. Природою передбачений запобіжний клапан — полюція нічна. Штучний — мастурбація. Утримання шкоди не принесе.

_149_

"Мені не допомагає навіть Віагра, 10 хвилин і — все! Що ви порадите?"

Віагра не панацея. Цей медикамент не універсальний і не гарантує ефекту в усіх випадках. Вам потрібно пройти обстеження у сексопатолога.

_150_

"Лікарю, як правильно пестити мошонку?"

Інструкцій і правил для проведення спеціальними методами ласк мошонки людство не виробило. Якщо приємні дотики до неї — торкайтеся.


_151_

"Куди діваються сперматозоїди з піхви після сексу?"

У сперматозоїдів у піхви два шляхи: виливаються зі спермою назовні або біжать вгору через порожнину матки на побачення (запліднення) з яйцеклітиною.

_152_

"Я боюся післяпологової депресії! У кого вона трапляється?"

Боятися післяпологової депресії не потрібно. Вона не обов'язково буває. І ніхто не може її передбачити. Дуже багато причин появи її поза пологів. Цей розлад підлягає лікуванню у психіатра.

_153_

"Під час сексу я відчуваю, що як би не моє тіло, ніяк не можу зосередитися на відчуттях... Все як би німіє, особливо «внизу», але оргазм повертає чутливість. У чому моя проблема?"

Проблем у вас немає. Такі ваші відчуття обумовлені загальним станом психіки, такою її реакцією. Не хвилюйтесь!

_154_

"Скільки за часом повинна тривати прелюдія? Деякі дівчата ображаються, що не менше години..."

Тимчасовими рамками прелюдії не обмежені. Все індивідуально. Залежить від багатьох причин. Спільного знаменника в цьому питанні не може бути.

_155_

"Як побороти ерекцію під час сну?"

У твоєму віці нічні ерекції, це ознака статевого повноцінного дозрівання. Не комплексуй!

_156_

Докторе, чим погана робота в порнобізнесі?"

Так ставити питання не коректно. Професію, роботу кожен вибирає собі, як правило, за особистим інтересом і покликанням. Охочі потрапити в порнобізнес, проходять відбір, коли визначаються їх здатності забезпечити привабливість для глядачів, щоб був касовий збір.


_157_

"Володимире Миколайовичу, вилікувати простатит можливо?"

Проблема медичної допомоги чоловікам, що мають запальний процес в передміхуровій залозі (простатит), на даному етапі знань до кінця не вирішена. Однак при виконанні рекомендацій лікаря, про рецидиви (загострення) можна забути.

_158_

"Після тренування я відчуваю себе як після сексу... Так чи є сенс витрачати час на хлопців?"

Це вирішите для себе самі — які відчуття для вас більш приємні (або-або).

_159_

"Якщо змінити стать, народити можна?Що може пошкодити піхву при тривалому сексі?"

У своєму питанні ви не визначили час тривалості протікання статевого акту. Залежно від вашого гормонального рівня може раніше або пізніше з'явитися сухість піхви, і статевий акт стане вам неприємним через механічне подразнення слизової піхви.

_160_

"Після невдалого сексу я хочу зламати член хлопця. Це реально?"

Тяжким наслідком сексуального контакту є травма статевого члена, його перелом за умови повноцінної ерекції. Статевий член чоловіка треба оберігати і поводитися з ним ніжно.

_161_

"Докторе, скажіть, який запах збуджує чоловіків найсильніше?"

Універсального для всіх чоловіків запаху парфумів немає. Все індивідуально. Але є один універсальний, на мій погляд, пах. Це дух чистого, свіжовимитого, розпареного тіла.

_162_

"Докторе, що можна придумати, щоб дівчина відмовилася від лесбіянства?"

Відповісти рішуче на ваше запитання в рамках лекції я не можу. Необхідно з нею провести бесіду, щоб з'ясувати причину її лесбіянства.


_163_

"Чому я психую, коли довго не займаюся сексом? Стресів ніяких немає, а мене все дратує!

Ваш стан дуже просто пояснюється. У вас високий статевий темперамент і він вимагає розрядки. Це і є внутрішній природний стрес, а ви мовите, що його у вас немає.

_164_

"Що поганого для оргазму, якщо не «кінчити», а просто перервати секс?"

Переривати статевий акт без еякуляції шкідливо. Під час статевого збудження відбувається активне наповнення статевих органів кров'ю. Утворюється тимчасовий застій, який зникає в результаті закінчення статевого акту еякуляцією. Відбувається це рефлекторно. Без еякуляції застій триває довгий час, і є загроза появи запального процесу.

_165_

"Докторе, поясніть, будь ласка, чи є поза, яка перешкоджає настанню вагітності?"

Пози під час статевого акту, що перешкоджає настанню вагітності, не існує.

_166_

"Не розумію, чому секс повинен закінчуватися оргазмом? Мені і без нього добре і приємно, коли член в піхви. Що такого особливого в оргазмі?"

У жінки за її природою оргазм не регламентований. Кожна в процесі статевого акту відчуває свої властиві їй відчуття. В ідеальному варіанті статевий акт повинен закінчуватися оргазмом, тобто винятковою насолодою.

_167_

"У мене стійка ерекція, якщо 2 рази на тиждень. Раніше міг кожен день. Як «підкачатися»?"

Що вам сказати з цього приводу? Ви перебуваєте в смузі, яку називають «умовно фізіологічний ритм» (УФР). Це 2-3 близькості протягом тижня, які наступають після активного сексуального життя десь з 25 років. «Підкачатися» можна за рахунок здорового способу життя, можете звернутися до фахівця, але це стан тимчасовий.

_168_

"Мені хочеться спробувати тантричний секс. Кажуть, що відчуття неймовірні! Розкажіть, будь ласка, в чому тут особливості?"

Якщо ви допитливий, спочатку вивчіть тантричну техніку. Але врахуйте, що фізіологічна основа сексу у всіх релігій однакова. А ось психологія сприйняття різна.