×
Замість вступу Питання і відповіді

Питання та відповіді


_025_

"Докторе, мене цікавить питання: якщо я зроблю обрізання, не ослабне ерекція, адже чутливість члена знизиться."

Обрізання — це корисна гігієнічна операція. Вона не вплине на вашу статеву здатність. Згодом, після операції може подовжитися час протікання статевого акту. У той же час у вас не буде ніяких запальних процесів на голівці статевого члена.

_026_

"Чоловік не хоче, щоб я народжувала природним шляхом. Каже, що тоді у мене «там» все розтягнеться і його «орган руху» буде «там» бовтатися. Чи правда це?"

Він не правий. У всі часи пологи у жінок проходили і проходять у переважній більшості випадків природним шляхом, також, як у тварин. Якщо є які-небудь ускладнення при пологах, то акушер приймає заходи, щоб, як ви сказали, «орган руху» вашого чоловіка «там» не бовтався.

_027_

"Моя стара каже мені, що мої хвороби серця і суглобів тепер із-за того, що в молодості я був невтомним «жеребцем» і спалив своє здоров'я. Вона права?"

Її твердження помилкове. Кожна хвороба має свої причини. Статева система безпосередньо не має ніякого відношення до хвороб (підкреслюю!) серця і суглобів. Спалити своє здоров'я через «експлуатацію» статевої системи неможливо. Статеву активність організм регулює рефлекторно, автоматично. Однак варто знати, що прийом деяких ліків може знижувати статеву активність.

_028_

"Мої подружки кажуть, що раз на тиждень корисний анальний секс, тому що так добре масажується матка і кишківник. Вони мають рацію?"

Ваші подружки не праві. Застосовувати анальний секс, як засіб масажу матки і кишечника — це абсурд. Я не рекомендую це робити. Анальний секс небезпечний всілякими ускладненнями аж до серйозних хвороб.

_029_

"Я вмовляю дівчину зробити їй кунілінгус. Вона каже, що я не справляюся. Його добре тільки роблять дівчата одна одній. Правда, що це не чоловіча справа?"

Кунілінгус відноситься до набору сексуальних ласк. Його проведення не залежить від статевої приналежності. Спеціального навчання для його виконання не треба. Тут потрібно орієнтуватися на відчуття партнерки, її реакції. Лесбіянки практикують кунілінгус для отримання оргазму.

_030_

"Мій хлопець мене більше не хоче, все більше п'є і ухиляється від сексу. Як змусити його спати зі мною, адже він мене повністю задовольняв?!"

У вас виникла складна проблема у відносинах із ним. Він вважає, що краще, ніж любовні відносини з вами, є вживання алкоголю. Ведучим у гармонійному шлюбі головує особистісний компонент любові. Він же все перекреслив — навіть свій чоловічий чуттєвий компонент (секс), і зайнявся алкоголем. Це катастрофа. Вам терміново необхідно привести до фахівця-нарколога свого хлопця. Тут вже не до статевих задоволень.


_031_

"Докторе, чому я, коли вип'ю багато горілки і приходжу додому, мені не хочеться сексу з дружиною?"

Все дуже просто. Алкоголь у великих дозах — отрута для організму. Діє він на організм підступно. Реакція може бути — збудження або гальмування. У вас великі дози викликають сильну алкогольну інтоксикацію, це пригнічує статевий потяг. Визначтеся зі своїми бажаннями: що вам дорожче — алкоголь або близькість з дружиною. Якщо алкоголь пересилює бажання сексу, значить, пора звернутися до нарколога.

_032_

"Мене більше стали цікавити чоловіки молодші за мене. Мене це трохи бентежить. Добре це чи погано?"

Ви в своєму віці вже маєте досвід сексуальних стосунків. У вас своя «програма», а у партнерів вашого віку своя, не завжди для вас прийнятна. Ось і виходить, що молодий йде по вашому сексуальному маршруту.

_033_

Докторе, мій п'ятирічний син запитав у мене, чому у нього спереду така "штука" висить? Я сказала, щоб зручніше було ходити до туалету. Він у відповідь, що сестричка спокійно ходити до туалету і без цієї «штуки». Як тут грамотно пояснити?"

Розкажіть йому, що природа створила чоловіка і жінку. Будова їх тіла різна. Наприклад, жінки не голяться і тому подібно. Тому і до туалету ходять по-різному.

_034_

"Чи правда, що пірсинг у районі клітора і статевих губ підсилює відчуття при сексі?"

Не обов'язково. Може викликати і неприємні відчуття, у тому числі больові.

_035_

"Мені сказали, що коли я кину курити, у мене посилиться потенція. Чи правда це?"

Вам правильно сказали. Під впливом нікотину відбувається спазм (звуження) судин, і тому порушується потік крові по судинах. А ерекція (напруга статевого члена) — це прилив крові в статевий член.

_036_

"Я з хлопцями практично не отримую оргазму. Кажуть, що після пологів все зміниться. Це так?"

Може бути по-різному. Раджу проконсультуватися з лікарем-сексопатологом. У нас у Чернігові прийом ведеться анонімно.


_037_

"Докторе, мені 30 років і я хочу вставити собі в член імплант, щоб завжди був «стояк». Що ви скажете з цього приводу?"

Не раджу. Ви ще молодий. Навіщо порушувати природне функціонування організму? Член не буде згинатися, але не факт, що з'явиться ерекція. Эндофалопротезування рекомендують деякі фахівці при органічній причині імпотенції для механічного вчинення статевого акту, щоб задовольнити партнерку. До того ж не завжди ця операція проходить без ускладнень. Не спотворюйте себе. Є спосіб лікування більш ефективний і нешкідливий, ніж эндофалопластика. Це еректоротерапія, коли застосовується пристрій, який називається еректор. Зйомне пристосування, яке одягається на незбуджений статевий член. Із його допомогою є можливість ввести члена у піхву, це не становить ніякої загрози для жінки. У моїй практиці чоловіки застосовують з успіхом без шкідливих наслідків. Член і піхва залишаються збереженими.

_038_

"Володимире Миколайовичу, чому під час сексу я часто стаю агресивною, вигукую лайки і мені хочеться вдарити хлопця? Потім мені соромно за це, тому що я зовсім інша. Що мені робити?""

А що в цьому негожого? Емоційні реакції під час статевого акту самі різні. У вас вони такі, у бійку не виливаються. Партнер від вас не тікає. Значить, все впорядку. Не комплексуйте. Бувають випадки, що жінка навіть втрачає свідомість під час оргазму («відключається»). У вас процес під контролем.

_039_

"Докторе, під час сексу з моєю дівчиною я постійно використовую лубриканти, тому що її «господарство» весь час сухе. Чув, що це буває від того, що дівчина не отримує ніякого задоволення від сексу. Це правда?"

Сухість піхви ще не говорить про фригідність жінки. Ви обидва, як вихід з положення, щоб було комфортно, застосуйте лубрикант, який продається в магазині «Секс-шоп». Але я рекомендую їй звернутися до гінеколога, щоб дослідити свій гормональний рівень.

_040_

"Мені часто сняться фалоси і різні «цікаві» сни, хоча я займаюся сексом 2-3 рази в день. Це тому, що я молода і з віком це пройде, або такі сни «неправильні»?"

У вас сильний статевий темперамент і тому «зашкалює». Однак переживати не потрібно, патології тут немає. З віком заспокоїтеся.

_041_

"Докторе, моя дружина каже, що сексом треба займатися за розкладом, інакше порушиться «режим» і ерекція стане нестійкою. Чи правда це?"

Ваша дружина помиляється в цьому питанні. Справа в тому, що сексуальні прояви рефлекторні, а не вольові (за розкладом приймають їжу або таблетки). Поява ерекції регулюється адекватним сексуальним подразненням, а не наказом і графіком злягання. Збудження — це не депозит (ощадна книжка) — накопичити, а потім витрачати. Статева здатність у чоловіка — вона є або її немає.

_042_

"Докторе, я пристрастилася до фалоімітатора. Він мене доводить до неймовірних відчуттів. Хлопці мені такого задоволення не доставляють. Як ви можете це пояснити?"

Скажу лише, що ваша пристрасть нічим вам не загрожує — що кому подобається. Раджу знайти способи використовувати свого секс-партнера з урахуванням ваших відчуттів з фалоімітатором.


_043_

"Володимире Миколайовичу, мій 7-річний син запитав мене: «Мамо, а чому тобі так сильно подобається, коли тато тебе цілує?». А я розгубилася і не змогла йому відповісти. Що ви порадите в такому випадку?"

Скажіть йому, що поцілунок висловлює добре, ласкаве ставлення до вас. Ще скажить, що ви теж його любите і також цілуєте.

_044_

"У мене перед місячними з'являється дике бажання сексу. Чи є необхідність приймати щось заспокійливе?"

У цьому я не бачу необхідності. Якщо це «дике» ваше бажання не заважає вам жити. У жінки такий стан буває, так як в цей період відбувається підвищення рівня гормонів.

_045_

"Мені 16 років, у мене часто раптово з'являється ерекція і не проходить хвилин 10-15. Я турбуюся, може, це погано. Тоді як з цим боротися?"

З цим боротися не треба, так як це прояв природного статевого дозрівання. Це ваша весна, як у природі, коли відбувається в рослинах сокорух. З віком така активність зменшиться.

_046_

"Мені хочеться постійно нових відчуттів у сексі. Хочу спробувати анальний, чи не шкідливо це?"

Ваші побоювання не марні. Анальний секс несе в собі небезпеку різних ускладнень: можливий розрив слизової, занесення інфекції, порушення м'язового тонусу, коли анальний отвір залишається широко відкритим. І ще, якщо ця зона у вас не несе ерогенних відчуттів, анальний секс не буде викликати у вас задоволення.

_047_

"Докторе, чому рано-вранці мені хочеться дівчину сильніше, ніж увечері? Я просто прокидаюся від бажання, а вона влаштовує скандал і йде в іншу кімнату. Як мені бути в такому випадку, може, звернутися до психотерапевта?"

У цьому випадку психотерапевтом є ви самі. Такому вашому стану є логічне пояснення. У наш інтенсивний час з виснажливими щоденними нервовими навантаженнями людина так втомлюється, що немає бажання займатися ввечері сексом. Таке вечірнє навантаження (хоча і з приємними відчуттями) здається комусь зайвим. Під час сну організм відновлює сили. Однією з ознак фізіологічного відпочинку є поява під час сну і вранці мимовільних (спонтанних) ерекцій. У вашої дружини зранку маса побутових проблем, які їй потрібно вирішити протягом дня (не знає за що узятися). До того ж, можливо, у неї невисокий статевий темперамент і секс не на першому місці. Ідіть на компроміс.

_048_

"Докторе, ну скільки моєму чоловікові потрібно, а йому вже 84 роки, щоб перестав чіплятися до мене?"

Ідеальний варіант привести його на прийом до сексопатолога. Але швидше за все він на це не погодиться. Інволюція — згасання сексуальних потреб у чоловіка (як клімакс у жінки) відбувається по-різному. Щоб не наносити йому психотравми і уникнути конфліктів, давайте йому чай з настою хмелю, сухих коренів лісової малини. Такий чай гасить сексуальну агресивність. Все це повинно йти під прапором вітамінізації і зміцнення організму.