×
Замість вступу Питання і відповіді

Антивіагра


"А йому все давай"

"Ситуація перша. Зустрічаю знайому, яка кілька років тому вдало вийшла заміж. Після весілля виглядала дуже щасливою. «Розвелася», — розводить руками. «Пив? Бився? Грошей не давав?» — «Ні, — ніяковіє, — сексом дістав». — «Так то ж, наче, добре… Не ухилявся, подружній обов’язок виконував. Чого тобі ще треба?». — «Так не по вісім же разів за ніч, і так протягом року! Спокою мені треба було! Виспатися»."

"Це неправильно, — говорить обласний сексопатолог Володимир БРЕЗМЕ. — Якщо вони люблять одне одного, завжди потрібно і можна прийти до компромісу."

"Статевий акт скільки разів на добу — норма?"

"Норми досить умовні. Всіх чоловіків і жінок за статевими можливостями можна умовно поділити на сильних, слабких і середніх. Перших та других усього по 10-15 відсотків, середні — всі інші. При середньому статевому темпераменті, у віці від 25до 45 років — дві-три близькості за тиждень. Це — умовний фізіологічний ритм (УФР)."

Він однаковий і для чоловіків, і для жінок. І для італійців, і для французів. І негра мені доводилось від статевої слабкості лікувати! Тих, хто займається сексом …надцять разів на добу, називають альфа-самцями.

Сім-вісім разів за ніч — це сексуальний ексцес. Навіть двічі за ніч — це вже надмірність. Природою передбачено один статевий акт на добу. При такому розкладі сперма має 100-відсоткову здатність до запліднення.

У молодих часто бувають надмірності. Багато енергії, кров вирує у медовий місяць. У молодості медовий місяць може тривати і рік, і довше. В 30-40 медовий місяць вже буде дещо коротшим, а після 50-и його може і взагалі не бути.

Частіше активність вища у чоловіків. Але ж чоловік і жінка одружувались не з піхвою і членом, їх має зв’язувати щось більше. Якщо вони люблять одне одного, то вихід знайдуть.

Тобто ій треба активізуватися, йому, навпаки, знижувати активність. Ну, якщо, наприклад, дружина прийшла пізно з роботи, не встигла приготувати вечерю, чоловік же не йде в ресторан, а зачекає або приготує що-небудь сам.

Не виходить стримуватись — можна звернутися до спеціаліста. Зачекати, адже протягом усього життя гіперактивності не буває.Не виходить стримуватись — можна звернутися до спеціаліста. Зачекати, адже протягом усього життя гіперактивності не буває.

"А якщо людина соромиться йти до сексопатолога?"

Даремно. Сексопатолог, за офіційним наказом, приймає без паспорта, фотографії, направлення та попереднього обстеження. Картку можна завести на будь-яке прізвище.

"А як — без спеціаліста?"

При надмірній сексуальній активності можна попити заспокійливі чаї на травах: шишки хмелю, меліса, валеріана, звіробій. Сексуальне бажання це не вб,є , але придушить. Бром теж знижує активність нервової системи, збудливість (не плутати з бромгексином, це — від кашлю). В аптеках продається заспокійливий препарат «Бром камфора». Але з ним слід бути обережнішими:дуже гальмує.

У солдатів, в’язнів, геологів, моряків при необхідності інший механізм розрядки — онанізм

"Може, записати коханого в спорзал, хай гирі тягає? Чи змусити вагони розвантажувати?"

Фізична праця не впливає на сексуальне бажання. От нервова — так. Будь-який стрес, невирішені проблеми, втрата близької людини — і сексуальна активність може знизитись або зійти тимчасово нанівець.

Можна спробувати посадити сексуально активного чоловіка на вегетаріанську дієту: бурячок, картопелька. Ну, хіба що зрідка балувати шашликом. І ніяких приправ: селера, хрін, петрушка активізують утворення гормонів.Тільки сів, поїв нормально, а вона тягне у спальню!..

"Ситуація друга. Жінка у повному розквіті сил, активна та енергійна, її діти майже дорослі. А чоловікові вже тільки того й треба, що напитися чи наїстися і спати. Але їй ще треба коханця. Село невелике, кожен на виду. Що їй робити?"

Взяти путівку в санаторій і влаштувати собі хороший відпочинок. А ще зараз добре розвинена секс-індустрія, можна придбати штучний статевий орган на будь-який смак, хоч з вібратором, хоч без.

"Важко уявити сільську вчительку в секс-шопі. Та й вдома — діти, де сховаєш іграшку? Де нею гратися — не в палацах живемо. А на курорти не наїздишся…"

З жінками справді складно. Вони більш закомплексовані. При підвищеній сексуальності вихід той же, що і для чоловіків: самозадоволення. Заспокійливі чаї.

Треба переключатися на інший вид діяльності. Пам’ятаєте, як герой Адріано Челентано в фільмі «Приборкання норовливого» при виникненні статевого бажання починав колоти дрова, чи як священик, «бити в дзвони». Жінці можна попрати вручну, посуд, підлогу помити. Хтось вірші пише, хтось малює.

"А які-небудь препарати? Снодійне, барбовал, валокардін? Чи можна людині пити ті ж таблетки, що дають котам та кішкам, щоб гуляти не хотілося?"

Котячі таблетки людям не варто пити ні в якому разі. Ці таблетки і кішкам шкідливі, не те, що людям. Вони дещо подібні до гормональних протизаплідних жіночих таблеток, при вживанні яких, до речі, теж може зникати сексуальне бажання. Це — свого роду тимчасова кастрація. Я взагалі не прибічник протизаплідних таблеток, вважаю. Вони пригнічують бажання і одночасно порушують функцію яєчників.

Треба переключатися на інший вид діяльності. Пам’ятаєте, як герой Адріано Челентано в фільмі «Приборкання норовливого» при виникненні статевого бажання починав колоти дрова, чи як священик, «бити в дзвони». Жінці можна попрати вручну, посуд, підлогу помити. Хтось вірші пише, хтось малює.

У чоловіків за статеву функцію відповідає гормон тестостерон, або андроген (він же — гормон агресії), а у жінок також є гормон андроген, він і викликає бажання сексу. Препарати антиандрогени та антиестрогени гальмують статевий потяг, але можуть нашкодити,викликати незворотні зміни, призвести до гормональної кастрації.

"Правда, що жінки з віком стають більш сексуально темпераментними?"

Темперамент у здоровых — річ постійна, від віку не залежить. Інша справа, що жінка з віком сексуально розкривається. Але тільки за умови і в процесі гармонійного статевого життя. В іншому випадку, без гармонійних відносин з чоловіком, жінка може все життя залишатись фригідною, тобто не мати сексуальних бажань.

Фригідність — статева холодність, при якій жінка навіть не знає, що таке оргазм. Про статеве життя таких кажуть: у третю зміну пішла на роботу. Перша — звичайна робоча зміна, друга — робота вдома по хазяйству, а третя — ліжко.

У чоловіків з цим простіше, приблизно з 15 років у них починаються полюції, тобто вже з цього віку їм відомо, що таке оргазм. Сексуальну насолоду чоловік здатний відчувати до самої смерті. Неправда, що у 80-90 вже нічого не треба. Всі органи і системи людині даються природою на все життя.

У жінок, на жаль, з настанням клімаксу дітородна функція припиняється. Але статева продовжує функціонувати, тож нерідко буває, що після настання клімаксу у жінки сексуальне бажання збільшується і з оргазмом також ніяких проблем.

Краще — Не знижувати, a підвищувати

За всю практику в мене було лише два випадки, коли зверталися, щоб знизити потенцію. Одного разу з Козелецького району приїжджав чоловік: дружина була хвора, а він не міг без регулярних статевих стосунків.

Іншого разу до мене звернулася жінка. Через знайому медсестру, бо сама посоромилась. Чоловік замучив її своєю надмірною статевою активністю. Я порадив заварювати корінь лісової малини і давати чоловіку такий чай. В аптеках не продається, треба брати лопату — і в ліс. Допомогло, через ту ж медсестру жінка переказувала подяку. Знижує потенцію і чай з хмелем.

Частіше у жінок інша проблема, як підняти тонус, підвищити своє сексуальне бажання. Адже в нас як буває. Вона відпрацювала робочий день, пробігла по магазинах, принесла додому сумки. Приготувала вечерю, нагодувала дітей і чоловіка.

Він вдома відпочив, потім добре поїв, ліг на диван, подивився футбол, хокей, придрімав, поки вона прибирає, миє посуд та займається з дітьми. Ліг у постіль — вже не спиться. А поряд вона, в одному халатику, спати збирається, а він перепочив і вже мріє про секс.

Вона йому каже, що дуже стомилася, голова болить. Він «Я теж працював!». Вона, щоб не лягати, починає «топтатися»: щось прати, панчоху зашивати… А він із спальні кричить: «Досить тобі вже робити. Іди сюди віддихати!». Вона не йде, бо знає, який там відпочинок. Він: «Ти мене розлюбила!»(адже у чоловіків любов — це секс).

І починає думати:вона мене не хоче, значить, у неї є хтось інший. Починаються розбірки, сварки, непорозуміння в сім’ї. Знайоме? Є така наука: мистецтво кохання. На жаль, у нас її ніхто не викладає.

Володимир Миколайович Брезме — лікар-сексопатолог з 50-річним стажем. Довгий час займав посаду заступника головного лікаря обласної психоневрологічної лікарні. Народився і все життя працює у Чернігові.