На прийомі у сексопатолога
Не варто соромитись
Ми з вами — на прийомі у сексопатолога. У диспансерному відділенні обласної психоневрологічної лікарні — на Щорса, 3.
Сюди може прийти кожний — консультації безкоштовні і анонімні. Щоб потрапити на прийом, не потрібно робити якісь аналізи чи брати направлення.
Щодня з 15-ї до 17-ї години з пацієнтами спілкується і, головне, реально допоманає їм досвідчений фахівець — обласний лікар-сексопатолог, заступник головного лікаря по медчастині психоневрологічної лікарі Володимир Миколайович Брезме.
Він розповідає, що сюди звераються люди статево активного віку — від 25 до 55 років. Проте трапляються і унікальні випадки. Наприклад, приходив 80-річний дідусь, який хотів покращити свою ерекцію. У нього — 60-річна дружина. Та й сам пацієнт виявився фізично міцною і психічно повноцінною людиною.
Після проведення заходів для зміцнення його здоров'я статева функція в нього, звісно, не стала, як у 20-літнього. Проте він цілком міг задовольнити свою молодшу на 20 років дружину, подарувати їй насолоду статевого життя.
Всі органи, які має людина, природа дає їй на все життя, проте, на жаль, не вчить, як ними користуватися, жартує лікар. І радить, якщо у вас виникли відповідні проблеми, не зволікати з візитом до сексопатолога. Соромиться тут нічого.
Сюди приходять незалежно від посад та професій — великі начальники і пересічні громадяни, підприємці та вчителі, чиновники, робітники і, навіть, священники. Ті, що бувають тут не вперше, поводяться значно впевненіше. Про лікаря відгукуються доброзичливо: уважний, надійний і людяний.
Є лише психологічна несумісність
Приходять чоловіки, але Володимир Брезме запрошує і їхніх дружин. Сексопатолог переконаний, що немає суто чоловічої чи суто жіночої проблеми, — в подружньому житті всі вони спільні, тому й вирішувати їх необхідно разом. Тоді й потрібного результату можна досягти значно швидше.
І якщо вже виникли перепони в інтимному житті, любляча дружина сама повинна взяти за руку чоловіка й вести його до фахівця, вважає Володимир Миколайович, — не можна заганяти проблему в глухий кут. А займатися самолікуванням — небезпечно для здоров'я.
Володимир Брезме пригадує випадок, коли один юнак начитався реклами про начебто чудодійний вплив папаверину при введенні його ін'єкційно до статевого органу. Після ін'єкції, яку юнак сам собі зробів, ерекція у нього з'явилася і... не зникла. Тож він змушений був звернутися за екстреною допомогою. Йому зробили операцію. Але, на жаль, він повністю втратив здатність до статевих актів...
Прикро, але часто люди платять шалені гроші шахраям замість того, щоб безкоштовно порадитися з професіоналом. Проте не можна довірливо використовувати будь-які, навіть, дуже розрекламовані препарати. Лікування кожному пацієнту сексопатолог призначає індивідуально. Те, що підходить одному, може бути шкідливим для іншого.
Володимир Миколайович наголошує, що за всю медичну практику, яка триває вже 39 років, він жодного разу не виписував пацієнтам “Віагру”: лікар не має права ризикувати життям людей.
Взагалі ж, для сексуальної гармонії велике значення має кохання.
Лікар переконаний, що фізично несумісних партнерів не існує. Є лише психологічна несумісність.
Тому Володимир Миколайович негативно ставиться до ідеї створення в Україні так званих публічних будинків. У державі потрібно ефективно впроваджувати програми всебічного статевого виховання, яке має починатись буквально з догляду за немовлям.
Про все це Володимир Брезме знає і з власного досвіду. У нього — двоє дітей та двоє онуків. Нерідко йому телефонують колишні пацієнти, які лікувались 20-25 років тому. Тепер вони приводять на прийом до сексопатолога своїх дітей.
Власне, так і має бути, говорить лікар. Якщо людину турбує хворий зуб, вона одразу ж поспішає до стоматолога. Бо хоче отримувати задоволення від споживання їжі, а не страждати від болю. Так само ніхто не повинен роками, а то й десятиліттями, потерпати від сексуальних розладів. Тож кожному пацієнтові на прощання Володимир Брезме щиро бажає щасливого і безпечного сексу!