×
Замість вступу Питання і відповіді

Ти цю справу не запускай


Morgun
Моргун Євген Олексійович
Капітан далекого плавання.

Володимира Миколайовича Брезме я знаю вже більше половини свого життя, тобто більше 35 років. Як добре, що на світі є такі люди! А згадав так я не дарма.

Перший раз я був одружений 7 років. Це було в усіх відношеннях прекрасне подружнє життя. Але дітей у нас не було. І ми розлучилися. Це була моя ініціатива. Я чомусь вирішив, що вся справа в мені. Я був моряком, мені довелося побувати в тропіках, у північних широтах, а також на Новій Землі, де за радянських часів був полігон для випробування атомних бомб. Радіація, недостатність кисню, та хіба мало чого ще могло зі мною статися?! Коли розлучався, думав, що вчинив правильно. А якже, Євген — людина благородна!

Але розлучення виявилося справою неабиякою. Усе відразу зруйнувалося по моїй дурості. Життя стало порожнім і невеселим. Роки два-три я був у загулі, поки не зустрів дівчину набагато молодше від мене. Вона зуміла мене переконати, що ми — чудова пара! На перший погляд, напевно, так воно і було. Ми одружилися. Але знову все увійшло в накатану колію — не було дітей.

І ось тоді я дізнався про доктора Брезме і зважився піти до нього на прийом. Після ретельного обстеження і розмови зі мною, він виніс своє резюме: інтенсивність статевого життя не дає позитивного результату, так як сперматозоїди не встигають як слід дозріти. «Утримайтеся!". Через деякий час він подивився мої аналізи і дав команду, що тепер можна «запускати»!..

Ось так! Це було слово Майстра з ремонту та налагодження чоловічої зброї! І в належний термін народилася у мене дочка — найкрасивіша, найрозумніша дитина з дзвінким голоском. У 2 роки вона вже осмислено говорила, а в 3 читала, рано пішла до школи. А в 23 вже викладала в інституті, коли багато її однолітків ще були студентами. Багато часу я приділяв своїй кровиночці. Життя для мене розквітло новими барвами.

Із цього часу Володимир Миколайович став для мене не тільки Майстром, але і духовним наставником. Іноді я звертався до нього за консультацією. Якось він мені сказав слова, що запам'яталися на все життя: «Ліки, які я вам дав, — не головне. Вони для відновлення фізіології. А ось те, що відбувається у вашій голові, найважливіше. Усе в руках Божих! Я лікар, тільки посередник. Як ви налаштуєте себе, залежить і результат лікування». Повірте, так воно і є насправді! Коли ти концентруєшся на чомусь важливому і потрібному, це неодмінно дає позитивний результат.

А коли приїжджаю в рідний Чернігів, завжди відвідую свого товариша. Багато води утекло з шкільних років, але час не остудив наші теплі стосунки. Чудово, коли є на світі такі друзі! З ними життя здається яскравішим і веселішим. Ось за це низький уклін моєму старовинному другові Володимиру Миколайовичу Брезме!Поради Володимира Миколайовича і донині грають у моєму житті важливу роль — намагаюся абстрагуватися від усього, що заважає мені жити. Такі унікальні люди, як лікар-сексопатолог В.М. Брезме, потрібні нашому суспільству. Вони допомагають чоловікам (і жінкам теж!) набути впевненості в собі, а це позначається на фізичному і психічному здоров'ї, в буквальному сенсі слова продовжує життя.

З такими людьми приємно і корисно спілкуватися. Володимир Миколайович незмінно доброзичливий, усмішливий, що налаштовує на позитивне сприйняття життя. І великий любитель книг! Ще в минулому столітті (подумати тільки, як приголомшливо звучить!) його нерідко можна було побачити в «Будинку книги», де він зацікавлено знайомився з новими виданнями, що надійшли до магазину.

Ось таким я його знаю, таким запам'ятався мені доктор Брезме на все моє життя. Людина проста і легка в спілкуванні. Із добрим почуттям гумору. От як зі мною, просто і по-чоловічому, без витівок: «А зараз у тебе жінка є? Постійна або приходить? Регулярно або періодично? Ти цю справу не запускай!».