×
Замість вступу Питання і відповіді

Крик чоловічої душі


До відомого за радянських часів сексопатолога Володимира Миколайовича Брезме писали з різних куточків Радянського Союзу.Чоловіки, які втратили статеву силу, гостро переживали таку свою біду.

Дізнавшись, що в Чернігові є лікар з чоловічих проблем (тоді лікарі-сексопатологи тільки починали свою роботу при психіатричних лікарнях, про них ще мало хто знав), вони надсилали доктору Брезме відчайдушні листи, які можна назвати «криком чоловічої душі».

Писали з різних куточків великої країни, чоловіки відверто розповідали свої історії і просили — кричали про допомогу.

Володимир Миколайович нікому не відмовляв, запрошував усіх до Чернігова.

Пройшовши курс лікування, чоловіки гаряче йому дякували, адже він допоміг їм вирішити таку глибоко особисту свою проблему, допоміг повернутися здоровою людиною у свою сім'ю.

Життя розквітло для них новими яскравими фарбами. Вони продовжували любити і бути коханими. Щастя повернулося до їхнього будинка! Доктор Брезме буквально повернув цих людей до життя, змусив їх повірити в свої сили.

Два листи з Ростовської та Куйбишевської області Росії, а третє — з міста Прилуки Чернігівської області України. Написані вони невигадливо, можуть здатися плутаними, не зовсім складними, але скільки в них щирості й болю! Як відверто вже літня людина розповідає про своє рано «зношене» здоров’я. І які, начебто буденні, але до сліз хвилюючі душу слова подяки Володимиру Миколайовичу Брезме.

Прізвища пацієнтів доктора Брезме не вказані, тільки ініціали, адреси теж неповні, чому так, думається, цілком зрозуміло. Мова і орфографія авторів листів збережена.