×
Замість вступу Питання і відповіді

Статті про статеві відносини


"За роки роботи В. М. Брезме консультантом салону обрядових послуг Чернігівського Будинку побуту київська газета “Молодь України”, а також чернігівські обласні та міські газети: “Деснянська Правда”, “Чернігівщина”, “Вісник”, “Комсомольський Гарт”, “Нові Чернігівські Відомості”, “Семь Дней” неодноразово друкували статті та інтерв'ю доктора зі статевого виховання підростаючого покоління та між статевих відносин."

Володимир Миколайович відповідав на вічні питання, які хвилюють молодих людей: що таке любов, як бути, якщо посварилися, а гордість не дає помиритися, або ось як поступити в ситуації, коли навіть близькі подруги заздрять твоїй любові?

Наприклад, у газету “Комсомольський Гарт” Інна Ш. із Чернігова написала: “Із Сашком я перестала зустрічатися після того, як почула від нього запах горілки... Дівчата дивуются: “Порвати дружбу з хлопцем тільки через те, що він випиває?.. Дивачка... Значить, ти його не кохала...”.

На це та багато інших питань юних читачів відповіді лікаря-сексопатолога Володимира Миколайовича Брезме. які були надруковані в багатьох номерах “Комсомольського Гарту” на сторінках розділу “Полісяночка”.