×
Замість вступу Питання і відповіді

Питання та відповіді


_097_

"Мені після сексу відразу хочеться спати, а дружина хоче продовження. Як тут бути?

Як розумію, ви в шлюбі не перший рік, з великим стажем сексуальних відносин. Розберіться разом з нею. Після оргастичної розрядки їй потрібні ласки для повільного заспокоєння сексуального збудження або потрібна нова близькість. Виходьте з цього. А ваша сонливість закономірна після фізичного і психологічного навантаження.

_098_

"Докторе, чому хлопців збуджують великі груди?"

У психології чоловіка і жінки закладені природою орієнтири на відтворення собі подібних (розмноження). Часом вони проявляються несвідомо. І символом забезпечення новонародженого великою кількістю грудного молока є великі груди. Вони, на відміну від особин тваринного світу, є символом сексуального потягу для чоловіка.

_099_

"Я працюю масажистом, сильно збуджуюся, коли роблю масаж красивим дівчатам. Що мені робити, я ж не хочу втратити роботу?!"

Я не бачу у вас будь-яких шкідливих проблем. Такі проблемі можуть бути, навіть, у чоловіка-гінеколога. Головне — це не втрачати контроль над собою і не показувати свій збуджений стан. У вас адекватна чоловіча реакція. Ви можете послабити її психологічно, усвідомивши, що професіонал на своїй роботі не може піддаватися зайвим емоціям, до того ж робота вас годує. Навіщо ж її втрачати?

_100_

"Що потрібно робити, щоб бути сексуальною?"

Перш за все визначитеся, що ви вкладаєте в поняття сексуальність. Кожна жінка несе для чоловіка сексуальний до неї потяг. Щоб бути сексуально привабливою, потрібно підтримувати свій зовнішній вигляд — зачіска, косметика, одяг та відповідна поведінка в ліжку, яка задовольнить партнера. На жаль, єдиного рецепта на цей рахунок немає. Тут все глибоко індивідуально.

_101_

"Мені хочеться різноманітності в сексі, хочу познайомитися зі свінгерами. Що можете сказати з цього приводу?"

Рецептів на різманітність у сексі немає. Це питання вирішується індивідуально, тобто по своїй потребі та можливості. Для участі в «групен-сексі» треба мати партнершу з її згодою. Наслідкі участі в груповому сексі в подальшому в ваших з нею відносинах непередбачені. Взважте всі «за» і «проти» у цьому віді розваг.

_102_

"Мені набрид секс, розмови про нього. Я отримую оргазм, розслабляюся, але немає задоволення, радості. Що мені робити?"

Зробіть перерву в сексуальних відносинах і відвідайте сексопатолога для встановлення причин вашого стану.


_103_

"Я люблю дівчат з характером. При цьому в ліжку хочу домінувати. Так я мазохіст або садист?"

Відповісти на ваше запитання важко, так як ви не вказали в чому виражається «домінування в ліжку». Мазохізм і садизм мають свої характеристики, щоб зробити будь-які висновки.

_104_

"Докторе, мені 15 років, я люблю дражнити хлопців, коли вони до мене пристають. Я бачу як вони бісяться і просто щаслива від цього. Погано це чи добре?"

Ви в цих випадках робите для себе погано. Простежуються риси егоїзму. Ризикуєте заслужити негативну характеристику. Адже хлопці обмінюються думками про свої пригоди. В майбутньому можете залишитися на самоті. Зважте, що корисно для вас в житті — поведінка «дражнилки», злий дівчини, або солідність, доброзичлівість у відносинах.

_105_

"Скільки сперматозоїд «пливе» до яйцеклітини, і скільки він може жити в піхві жінки?"

Як встановили вчені, сперматозоїд живе в піхві 3-4 дні. За цей час він і рухається на «побачення» — злиття з яйцеклітиною.

_106_

"Докторе, мені 19 років і я в розгубленості, мені здається, що один раз вийти заміж недостатньо. Немає ідеальних хлопців! Скільки разів можна закохатися по-справжньому?"

На жаль, ви потрапили в оману в своїх намірах і поспішили з категоричними висновками. Я вважаю, що помилкові судження пов'язані з вашим молодим віком. Класично ідеально заміж виходять і одружуються тільки один раз. Ідеальних людей для всіх у світі не буває. У кожної людини є свій ідеал — набір особистісних характеристик, які відповідають його запитам. У вас є свої критерії оцінки обранця. Закохуватися і любити — це різні категорії. Потрібно не плутати ці відчуття. Арабське прислів'я говорить, що «одного чоловіка жінці вистачить, а двох — мало». Не ризикуйте, можете залишитися без чоловіка.

_107_

"Я потроху вживаю, але хочу народити. Боюся, що алкоголь отруїв всі мої яйцеклітини і здорової дитини тепер не буде. Це правда?"

Правда, але не зовсім. Яйцеклітини не труяться. Завагітніти ви зможете, але небезпека народити неповноцінну дитину дуже велика. Зупиніться у вживанні алкоголю. Перевірте у лікаря роботу вашої печінки. Якщо не будете пити, все буде гаразд.

_108_

Моя жінка після роботи зовсім «ніяка» і умовити її на секс практично не можливо. Що мені робити, адже я її хочу! Може, є якісь стимулятори для жінок?"

У вашому варіанті є один стимулюючий засіб для жінки — полегшити її навантаження в роботі, в побуті.


_109_

"Хочу зайнятися моржуванням, кажуть, що з віком це небезпечно, хоча підвищується задоволення в сексі."

Наукою не встановлено, що моржування підвищує задоволення в сексі. А бажання зайнятися моржуванням вам потрібно узгодити з лікарем. Цілком можливо, що за рахунок такого загартовування підвищується загальний тонус організму і людина відчуває себе бадьоріше.

_110_

"Докторе, яка частота фрикций вважається оптимальною?"

Дослідженнями фахівців умовно визначена точка відліку 60 фрикцій. Але оптимальна кількість фрикций індивідуальна. Їх кількість повинна забезпечити настання оргазму у жінки, яка попередньою ласкою підготовлена до його отримання за рахунок адекватного роздратування її ерогенних зон. — Дослідженнями фахівців умовно визначена точка відліку 60 фрикцій. Але оптимальна

_111_

"Мені 25 років, і мені подобається позувати оголеною, хоча інші дівчатка цього соромляться. Що ви скажете?"

Це залежить від сприйняття вами свого тіла, особистої моралі, виховання. Можливо, це пов'язано з нарцисизмом (надмірною самозакоханістю, коли завищена самооцінка), бажанням звабити чоловіків та іншими факторами.

_112_

"Володимире Миколайовичу, чому коли я зазнаю невдачі в справах, мені хочеться дикого і грубого сексу?"

Дикий» ваш секс — це ніщо інше як емоційна реакція компенсації за поразку в справах. У інших людей вона може виражатися в іншому вигляді. У Японії на виробництві є спеціальні кімнати з гумовими ляльками-начальниками. І співробітники, щоб вилити свої емоції на несправедливі, на їхню думку, дії керівника, можуть побити ляльку палицею. Свій «дикий» секс проявляйте дуже обережно, щоб не нашкодити партнерці.

_113_

"Як можна «переключити» мого хлопця, щоб він постійно не «домагався» мене?"

Навантажте його побутовими, домашніми роботами. Нехай менше має вільного часу. Знайдіть йому будь-яке хобі.

_114_

"У мене в голові постійно крутяться десятки поз для сексу з моєю дівчиною. Докторе, поясніть, будь ласка, який сенс міняти пози, якщо оргазм все одно ми отримаємо?"

Міняти пози можна для різноманітності, якщо є таке бажання. Якщо немає психічної потреби, а все це на рівні психічних фантазій, то навіщо щось міняти?


_115_

"Мене «заводить» секс по телефону, навіть якщо дівчина поруч. Не знаю як з цим боротися?"

Навіщо боротися? У вас все в порядку. Сексу по телефону у вас немає. Наявне у вас тільки сексуальне збудження за рахунок вашого статевого темпераменту. Вам в цьому пощастило. Це здорово!

_116_

"Мені постійно доводиться пояснювати своїм мачо, що я люблю секс без слів. Мовчки! Мене дратують всякі «сюсі-пусі» на вушко. Роби свою справу чітко і довго, поки я не отримаю задоволення! Тоді я тебе поцілую в подяку! Я вважаю правильно? Навіщо ця романтика?"

Для себе ви вважаєте правильно. Це ваш стиль поведінки під час сексу. Щоб не напружуватися, не міняйте партнерів. Знайдіть собі підходящого, кому теж не подобається, як ви сказали «романтика». Адже у кожного своя лінія поведінки, свої емоційні реакції.

_117_

"Докторе, ми з хлопцем часто сперечаємося, чий оргазм сильніше: жіночий або чоловічий. Хотілося б почути авторитетну думку."

Сила оргазму (відчуттів) нічим не вимірюється. Немає такого приладу. Жіночий і чоловічий оргазм різняться тільки за часом протікання. Швидше настає у чоловіка, довше — у жінки. Ідеально, коли оргазм настає одночасно.

_118_

"Мій хлопець вимагає, щоб перед сексом я збуджувала себе самостійно, тому що йому подобається на це дивитися. Це правильно?"

У цьому випадку давати оцінку його вимогам, як вести себе вам перед статевим актом, проблематично. Для себе вирішите: чи припустимо це для вас, чи ні? Швидше за все, спостереження за вашою аутоеротикою збуджують його статеву пристрасть.

_119_

"Я хочу натренувати силу струменя при сім'явипорскуванні. Докторе, розкажіть як це зробити!"

Способів тренування сили струменя сперми не існує. Це цілком фізіологічний процес, він залежить від стану статевого апарату чоловіка. Захворювання можуть порушувати процес викиду еякуляту в бік млявості аж до простого витікання.

_120_

"Докторе, я хочу знати, як посилити чутливість моїх сосків? Я їх чіпаю, але нічого особливого при цьому не відчуваю. А подружки кажуть, що це патологія. Соски завжди повинні бути чутливими."

Стверджувати, що це у вас патологія, я не можу. Таке зустрічається. Оргазм у жінки настає в результаті поєднання психологічного і фізичного подразнення. Соски — не вирішальна зона. Але ви перевірте у лікаря-гінеколога, сексопатолога свій гормональний фон.