×
Замість вступу Питання і відповіді

Питання та відповіді


_073_

"Чому дівчатка ходять до туалету частіше, ніж хлопчики? Це несправедливо!

Частота сечовипускання залежить від багатьох факторів: кількості випитої рідини, температури (охолодження чи перегрівання тіла) та інших факторів. А зокрема і від анатомічної будови сечовивідних шляхів чоловіка і жінки. Так вирішила природа.

_074_

"Докторе, чому дівчата симулюють оргазм?"

Згідно опитувань жінок, дослідженнями вчених встановлено, що великий відсоток жінок, що живуть статевим життям, не відчувають оргазму. Якщо у хлопчиків в підлітковому віці відбувається викид сперми, він супроводжується приємними відчуттями. У дівчаток у цьому віці як ознака статевого дозрівання з'являється менструація (пологи не заплідненою яйцеклітиною). Про який оргазм у неї може йти мова? У природі чоловіку та жінці призначена різна роль — йому запліднювати сперматозоїдом її яйцеклітину. У психології чоловіки домінує бажання опанувати жінкою для отримання задоволення. Паралельно це супроводжується для затвердження своєї чоловічої сили бажанням доставити їй теж цю насолоду. Знаючи його амбіції, любляча (підкреслюю, любляча) жінка імітує задоволення. За отриманий навіть небажаний подарунок дякують. Про отримання жінкою дійсного оргазму потрібна окрема розмова.

_075_

"У мого хлопця великий член, і мені секс з ним дискомфортний. Як «збільшити» мою піхву, щоб я отримувала задоволення."

Вам можна спробувати застосувати любрикат (купити в секс-шопі). А також піти на прийом до лікаря-гінеколога. Після пологів, як правило, обсяг піхви збільшується.

_076_

"Скажіть, будь ласка, як правильно підібрати презерватив?"

У Радянському Союзі випускалися презервативи двох розмірів. Зараз при покупці їх в аптеці слід запитати у провізора про розмір. Ринок насичений цим товаром.

_077_

"Докторе, мені 16 років, під час сну я отримую насолоду. Кажуть, що це буває тільки у хлопчиків. Що зі мною не так?"

У цьому нема нічого патологічного. Ваше статеве дозрівання проходить дуже активно і проявляється таким чином. Якщо це вас турбує, необхідно виключити фактори, що провокують сексуальне подразнення. Спати потрібно в прохолодній кімнаті, не вживати рідину після 19 годин, перед сном звільняти сечовий міхур, руки під час сну тримати поверх ковдри, не спати на спині.

_078_

"У мене така проблема. Коли мене пестить чоловік, я відчуваю огиду. Що мені робити, я боюся близьких відносин з ним!"

Відповісти на ваше запитання на нашій лекції неможливо. Вам потрібно звернутися до сексопатолога, щоб провести психоаналітичний аналіз — розібратися у вашому стані. Цю проблему можна вирішити тільки в індивідуальному порядку.


_079_

"Мене дитина поставила в глухий кут своїм питанням: що буде, якщо довго не писати? А я не знала, що відповісти."

Затримка протікання фізіологічних процесів — виведення продуктів обміну (відходів) з організму (звільнення кишечника, сечового міхура, ротової та вушної порожнини), звичайно, крім шкоди, нічого хорошого здоров'ю не принесе. Щоб бути здоровим, треба контролювати функціонування цих органів.

_080_

"Коли я курю «травку», у мене відмінний «стояк». Чому так?"

Я категорично проти такого способу, як куріння «травки» для викликання «стояка». Це тимчасове явище, за таким «підйомом» неминуче настане руйнування організму і він прийде в непридатність. Зупиніться, це вже перший крок до наркоманії (хронічної хвороби)!

_081_

"Докторе, підкажіть, як правильно жінці налаштуватися на отримання оргазму?"

Якщо ви відчуваєте потребу в оргазмі, значить, вам треба психологічно і фізично розслабитися (викинути з голови думки про побутові проблеми та інше), бути доступною партнеру, щоб він зміг зайнятися припустими для вас сексуальними ласками.

_082_

"Моя дівчина довго не може отримати оргазм. Чи можна його прискорити?"

Щоб оргазм у жінки настав швидше, треба насамперед підготувати її психологічно — це ніжне, ласкаве залицяння (слова, букет квітів, нехай це буде навіть одна квітка, яку вона любить, і багато іншого). Важливі тілесні ласки — стимуляція її ерогенних зон легким доторкуванням. Потрібно знати, де у неї такі зони. Проведення самих статевих зносин має бути в зручній для неї позі з припустимим для неї ритмом фрикцій (рухів тіла).

_083_

"Мій чоловік вимагає, щоб я кричала під час сексу. А мені не хочеться, як тут бути?"

А хіба це так складно? Виконати його примху, яка підкреслює для нього його статеву силу. Це ж безкоштовно для вас. Нехай себе почуває статевим гігантом. Він ще більше буде прив'язаний до вас.

_084_

Мені хочеться продовжити сексуальний контакт з подругою, щоб насолоди було більше. Підкажіть, будь ласка, які прийоми відсувають оргазм?"

Прийоми не складні. Перш за все налаштуйтеся психологічно, поставтеся до статевого акту як до роботи, яку необхідно виконати не поспішаючи. Підбіріть для себе позу, яка вас менше збуджує, наприклад, позу «наїзниці», коли чоловік на спині, а жінка знаходиться зверху. Рухи тіла під час зносин робите не на всю довжину вашого члена, можете робити затримки в рухах тіла, подумки відволікайтеся від сексуальних відчуттів. Одягайте презерватив на закритую крайнею плотю голівку члена. Під час відчуття появи оргазма можна стиснути пальцями головку члена. Ще є медикаменти, які затримують настання оргазму у чоловіків, тобто подовжують час протікання статевого акту. Але це вже потрібно звертатися за допомогою до сексопатолога.


_085_

"Я отримую оргазм тільки коли одягнена, абсолютно гола я ніби "застигаю". Чому так, може, це якесь відхилення?"

У вас присутній комплекс "помилкової сором'язливості". Його можна подолати, якщо звернуться до фахівців: сексопатолога, психотерапевта, психоаналітика А самі спробуйте здійснювати статевий акт не в повній темряві. Поступово через напівтемряву переходите до м'якого освітлення місця ваших любовних відносин.

_086_

"Я дуже люблю ранковий секс. Дружина при цьому не прокидається. Хіба можна бути такою нечутливою, щоб нічого в таку хвилину не відчувати?"

Уявіть собі, що таке можливо. Коли жінка не налаштована на секс, потреба відпочинку може переважати над тілесними сексуальними відчуттями. Це і відбувається вранці у вашої дружини. Як у тому класичному єврейському анекдоті, коли Абрам вранці будить дружину: «Сара, я хочу тебе». — «Ти що, не знаєш, де це лежить? Навіщо ти будиш мене? Я ще сплю».

_087_

"Лікарю, у мене кілька оргазмів за один статевий акт, чи не шкідливо це для мого здоров'я?"

Оргазм — не загроза для життя, навпаки, радість. Отримуйте оргазми при будь-якому зручному для вас випадку.

_088_

"Поки я не вип'ю, не можу стати ніжною. Як змінити себе? Як мені без алкоголю стати нормальною жінкою?"

Ви маєте рацію, алкоголь — це не ліки, а серйозна проблема. Раджу терміново звернутися до фахівця: сексопатолога або психотерапевта. Вам необхідно позбутися комплексу «помилкової сором'язливості», тоді і алкоголь не буде потрібен. Спробуйте освоїти прийоми аутогенного тренування, для навчання цьому методу треба звернутися до спеціаліста.

_089_

"Докторе, чи можна стати донором сперми?"

Спермальне донорство — це вирішувана проблема в Україні. Вам необхідно звернутися до інституту Репродуктивної Медицини, який знаходиться в Києві.

_090_

"Володимире Миколайовичу, скільки можна зробити абортів без особливої шкоди для здоров'я?"

Ваше запитання невірне. Аборт — це шкідлива для жіночого організму операція, навіть якщо була всього одна. Це загроза набути безпліддя. Так що робіть висновки.


_091_

"Як визначити ерекцію клітора (у моєї дівчини він майже непомітний)?"

Визначити клітор у вашої дівчини ви зможете тільки з її підказкою. Не соромтеся, удвох досягайте гармонії!

_092_

"Під час оргазму у мене потіють руки. Чому так, чи можна цього уникнути?"

Статеве збудження зачіпає всі функції організму, особливо всі відділи нервової системи. У вас більше проявляється робота вегетативної нервової системи, саме вона відповідає за багато реакцій у нашому організмі. Це не патологія. Можете не хвилюватися, ніякими хворобами це вам не загрожує.

_093_

"Володимире Миколайовичу, коли треба вчити своїх дітей правилам сексу?"

Відповідь на ваше запитання не може бути однозначною. Виховання дітей сексу починається з ваших з дружиною домашніх, побутових відносин, які проходять на очах дитини. У нього формується образ наслідування міжстатевих відносин чоловіка і жінки. Розмова про статеві стосунки повинна бути в підлітковому віці, звичайно, необхідно враховувати індивідуальні особливості розвитку дитини. Слід говорити про важкі, часом фатальні наслідки дошлюбних статевих зв'язків як для юнака, так і для дівчини.

_094_

"Під час сексу мене сильно збуджують думки про тварин (їх статевий акт). Це нормально?"

Що вам відповісти? У питанні статевих переживань таке різноманіття, яке не має меж. У вас це не патологія. Це ваше внутрішнє уявлення, воно не заважає вам отримувати насолоду, може навіть допомагати досягати її. Я б не комплексував з цього приводу.

_095_

"Мій син запитав у мене, чому дівчаткам більше подобається грати з ляльками, ніж з хлопчиками. Як правильно відповісти йому?"

Природа створила дві статі — чоловічу і жіночу. Вони мають відмінності в будові тіла, а також в психіці. І природне призначення у виконанні функцій по життю. Для жіночої статі це є догляд за дитиною. Тому дівчатка грають у «ляльки», а хлопчики у «війну». Це свого роду тренування до виконання свого життєвого призначення.

_096_

"Мені дуже подобається чоловічий стриптиз, а секс я більше люблю одностатевий, з жінками. Це відхилення?"

У ваших відчуттях нічого надзвичайного немає. За статевим потягом (сексом) люди діляться на дві великі групи: гетеросексуалів і гомосексуалів. Але природа визначила не тільки білий і чорний колір. Між ними є ще й сірий з відтінками в ту чи іншу сторону. У людини є теж середній колір — бісексуалізм. Він визначає також наявність подвійного потягу в ту чи іншу сторону. Чоловік живе з жінкою, але його може тягнути до чоловіків, і, навпаки, заміжню жінку може тягнути до жінок. Це чисто з медичної точки зору, моральної сторони цього питання, як до цього ставляться в нашому суспільстві, ми зараз торкатися не будемо.