×
Замість вступу Питання і відповіді

Питання та відповіді


_217_

"Докторе, у мого хлопця після шаленого сексу зі мною надривається уздечка. Як це запобігти?"

Це лікується. Ваш хлопець повинен звернутися до лікаря-уролога.

_218_

"Як запобігти «циститу медового місяця»?"

Тільки за рахунок забезпечення гігієни статевих органів партнерів.

_219_

"Хочу позбавити себе дівочої пліви сама, щоб без болю, а не чекати, коли це зробить чийсь член. Розкажіть, як правильно це робиться?"

Раджу з цим питанням звернутися до підліткового гінеколога. Будова дівочої пліви буває різна.

_220_

"Докторе, це правда, якщо видалити собі клітор, на чоловіків заглядати не буду?"

Не правда. Погляд на протилежную стать не залежить від наявності клітора.

_221_

"Чому секс і оргазм іноді не залежать один від одного?"

Механічне подразнення статевого органа не обов'язково викликає силу збудження, яке закінчується оргазмом. Причини бувають різні — психологічний стан, фізичне самопочуття і інши.

_222_

"Хочу змінити свою статеву приналежність, щоб мені пришили чоловічій член. Я — збоченка, поясніть, будь ласка?"

Ви не збоченка. Для задоволення вашої потреби я раджу звернутися до психіатра для обстеження.


_223_

"Як правильно підготувати молоду до першого сексу?"

Якщо вона не звертається з цим питанням до вас, не потрібно втручатися. У порадах керуйтеся своїм життєвим сексуальним досвідом.

_224_

"Лікарю, у мене питання філософське: що у майбутньому зможе замінити секс за силою емоцій і відчуттів? Аргументуйте, будь ласка!"

На жаль, цього ніхто ніколи не спрогнозує. Хіба що фантасти.

_225_

"Чи правда, що лисий чоловік має високій рівень тестостерону?"

Цілком вірно. Облисіння може бути одним із симптомів високого рівня тестостерону в организмі (хоча причин облисіння набагато більше). Високій рівень тестостерону має шкідливі наслідки для здоров’я — це агресивна поведінка, депресивний стан, головні болі, порушення сну, імпотенція, безпліддя. Також може викликати рак передміхурової залози та інше.

_226_

"Шановний лекторе, скажіть, будь ласка, чи впливають негативно ліки на статеву функцію?"

Питання життеве. Ви повинні знати, що кожний лікувальний препарат крім позитивного впливу на ліквідацію хворобливого процесу має і негативні, побічні прояви. Тобто, коли порушуються функції інших органів в організмі. У лекції перерахувати назви ліків, які конкретно впливають негативно на статеву функцію, неможливо. Так у групі медикаментів, які застосовуються для лікування гіпертонічної хвороби, є ліки, які можуть викликати імпотенцію у чоловіків. Тому при призначенні лікарем таблеток треба запитати про їх вплив на статеву систему. Також потрібно уважно читати інструкцію. У той же час майте на увазі, що важливіше в житті: саме здоров'я чи інфаркт, або мозковий крововилив із наслідками?

_227_

"Вибачте за наївне питання. Скрізь: у побуті, поезії, прозі — у відносинах між чоловіком і жінкою звучить слово «любов». На ваш погляд, що ж таке любов?"

Зміст цього поняття дуже складний, а відповідь, на мою думку, проста. Спробую пояснити це схематично. Перш за все, за допомогою чого людина сприймає навколишній світ? Відповідь — за допомогою таких утворень, як органи чуття. Багато їх дала нам природа? Усього п'ять: зір, слух, смак, нюх, дотик. Якщо позбутися них, чи зможемо ми сприймати навколишнє? Ні. А тепер давайте зробимо просту арифметичну дію — додавання. Любов — це складний суб'єктивний, усвідомлений, непередаваний комплекс приємних відчуттів, що виникають на адекватні (приємні) роздратування на органи почуттів обранця /обраниці. Таке почуття притаманне тільки людині, як творінню розумному. Щоб зберегти це почуття, двом люблячим потрібно позитивним чином діяти на органи чуття один одного щохвилини, все життя. Тільки так можна в міцній любові дожити до діамантового весілля. А якщо прибрати щось із комплексу приємних відчуттів, слово "любов" може замінитися іншим змістом — ненавистю. Як ми бачимо, все у світі має матеріальну основу. Одним із підтверджень цієї моєї схеми є народний вислів — "любов з першого погляду".