×
Замість вступу Питання і відповіді

Питання та відповіді


_121_

"У ліжку я втомлююся і не можу закінчити статевий акт, відчуваю, що зараз засну. Може, скажете, докторе, що зі мною?"

Мабуть, у вас спостерігається хронічна фізіологічна втома. Вам треба зайнятися зміцненням здоров'я: забезпечити повноцінне харчування (м'ясо, овочі, фрукти). Обов'язкові фізкультурні вправи і повноцінний 8-годинний сон. Також раджу звернутися до сексопатолога.

_122_

"Докторе, чому хлопців збуджують великі груди?Докторе, у мене є дочка, їй 6 років, вона запитує: навіщо вранці я одягаю ліфчик, а вночі сплю без нього. Мені якось незручно їй пояснювати, що «краса вимагає жертв». Як пояснити їй це грамотно?"

У жінок і чоловіків різний силует фігури. На відміну від чоловіків у одязі жінки є ліфчик, що підкреслює жіночі форми тіла. А на період відпочинку в нічний час людина скидає непотрібний у ліжку одяг, щоб тіло відпочивало. Так і поясніть своїй доньці.

_123_

"Докторе, допоможіть визначитися з темпераментом дівчини для казкового сексу! Який з них підходить для ліжку найкраще?"

Визначити статевий темперамент допоможе фахівець, застосовуючи спеціальний тестовий опитувальник. Ви ж можете суб'єктивно визначити цей темперамент тільки при інтимному контакті з подругою.

_124_

"Мене заводить секс під час місячних. Чому так?"

У цьому явищі дві причини: підвищення гормонального рівня і психологічна причина, коли немає підсвідомого страху завагітніти.

_125_

"Дружина обожнює, коли я покусую її клітор, а коли вона покусує мій член, мені боляче! Може, вона неправильно робить? Як бути?"

У вашому питанні звучить відповідь: «неправильно робить», раз боляче. Цьому не вчать сторонні (немає рецепта). Тут помічником може бути лише особистий досвід — метод проб і помилок.

_126_

"Я скільки народжувала, стільки відчувала сильний оргазм. З чоловіком ніколи такого оргазму не було. Я що, неправильна?"

Ви правильна. У природі все дуже різноманітно. Не дивуйтеся.


_127_

"Мені подобається кунілінгус і минет в рівній мірі. Я що, бісексуалка?"

Стверджувати, що ви бісексуалка, не можу. Можна говорити тільки про ваши відчуття. Щоб поставити такий діагноз, фахівець повинен провести детальний аналіз психічної складової особистості.

_128_

"Мені сказали, що секс у сауні надає більш оздоровчий вплив на організм, більше виходить «шлаків». Розкажіть, що до чого?"

Використання сауни для зміцнення здоров'я є пряме показання. Що ж стосується сексу в сауні, ніякого впливу на виведення шлаків він не надає. Це твердження помилкове.

_129_

"Мені 21 рік, я молодий здоровий чоловік. Чому секс для мене став «тренуванням»? Як запалити пристрасть? Пробував з різними красунями і все не те..."

Згідно вашої інформації про різних красунь можна припустити, що у вас настав період пересичення. Це пройде. Для страховки перевірте рівень тестостерону в організмі.

_130_

"У мої 87 років вже можна відмовитися від сексу з презервативом? Чи є обмеження в такому віці?"

Шановний, будьте обережні! У здорового чоловіка сперматозоїди виробляються до самої смерті.

_131_

"Чому батьки не дозволяють дивитися порно разом з ними? У свої 12 років я вже і так багато чого цікавого бачив по інтернету. Чого вони так бояться?"

Вони правильно роблять. У твоїх батьків це будується на основі любові. На жаль, в наш час інформація йде населенню без цензури, все ллється, як з помийного відра. У тому числі і техніка інтимних відносин між чоловіком і жінкою. Ти ж знаходишся ще не в тому віці, коли все це відбувається. Навчатися цьому потрібно не у інтернеті, а у процесі розвитку інтимних стосунків. У тебе все ще в майбутньому.

_132_

Докторе, чому у моєї дружини в кінці сексу починає боліти голова?"

Причин головного болю у вашої дружини може бути тисяча і одна. Необхідна бесіда з нею фахівця. Потрібно провести аналіз її сексуальності і загального здоров'я.


_133_

"Коли я годую дитину грудьми, починаю думати про секс. Треба себе відволікати... Як мені позбутися від еротичних думок?"

Боротися не треба. Як тільки перестанете годувати, не буде сексуального збудження. Такий стан свідчить про те, що ваші соски є (як у більшості жінок) ерогенною зоною при подразненні.

_134_

"Докторе, мені 40 років, а за місяць я жодного разу не хотів сексу. Це вже все?"

Згідно віку ще не «все». Розбериться, що протягом місяця вас відволікало від думок про секс. А також перевірте рівень тестерону у себе.

_135_

"Мені 28 років і мене тягне на секс з бомжами, задоволення отримую тільки на смітниках, звалищах. Що мені робити, щоб стати нормальною?"

Вам необхідно звернутися до психоаналітика, психотерапевта. На лекції розібратися у вашому становищі неможливо.

_136_

"А правда, що у худих ерекція краще, ніж у товстих? Чому так?"

Неправда, це балачки.

_137_

"Я можу пестити себе годинами, особливо на вихідних. Це не страшно?"

Це не страшно. Головне, не забувайте займатися нагальними справами і вирішувати життєві проблеми.

_138_

"Дружина вимагає сексу тільки натщесерце, мовляв, так відчуття яскравіше. А з набитим "черевом" вона не збуджується. Як тут бути?"

Якщо у неї такі особливості, значить, вона права. Нехай буде голодною. На вас її голод ніяк не впливає.


_139_

"Чому мужики такі дохляки в роботі і та в сексі? На мені все господарство і — нічого! А він на городі більше години не витримує і в ліжку відразу «в'яне». Докторе, скажіть, у чому сила "сильної" статі?!"

Ваше питання дуже цікаве. За біологічними законами природи жіночий гормон естроген набагато стійкіше, ніж чоловічий — тестостерон. Природою визначено, що самка забезпечує відтворення (пологи) і догляд, розвиток потомства. У переважній більшості самець грає тільки допоміжну роль. А сильна стать названа сильною, можливо, тільки за ознаками фізичної сили.

_140_

"Докторе, мені 16 років. Чула, що позбутися невинності, це боляче! Чому так?"

Не обов'язково. Все залежить від будови дівочої пліви. Не хвилюйтеся! У цей момент постарайтеся розслабитися. Всі дівчата, які вступають у статеве життя, проходять це випробування (голосно кажучи). Не лякайтеся!

_141_

"Скільки можна утримуватися від сексу хлопцеві та дівчині?"

Все життя, утримання від сексу не смертельно.

_142_

"Я іноді втрачаю свідомість при оргазмі. Це що, епілепсія?"

Не хвилюйтеся, це не захворювання епілепсією. Епілепсія має свої ознаки. Випадки короткочасної втрати свідомості при відчутті оргазму бувають.

_143_

"Хочу, щоб мій хлопець став альфа-самцем. Нехай подружки лопнуть від заздрості, та й мені буде добре..."

Альфа-самцем зробитися не можна, на жаль. Ця чоловіча здатність вроджена — називається статевим темпераментом. За нею всі чоловіки і жінки умовно розділені на слабких (10-15%), середніх (70-80%), сильних (10-15%). До слова, у якому вигляді ви продемонструєте свого альфа-самця (мачо) своїм подругам?

_144_

"Якщо змінити стать, народити можна?"

Практично неможливо. Так як вся репродуктивна система при хірургічних операціях видаляється.