×
Замість вступу Питання і відповіді

Питання та відповіді


_049_

"Докторе, мені хочеться сексу з моєю дівчиною і її подругою. Дівчина вже не проти. Чи добре це і як вплине на мої з нею стосунки?

Секс за згодою це не злочин. Так що добре це чи погано — судити вам трьом. А дати прогноз як надалі розвиватимуться ваші любовні стосунки не візьметься жоден провісник. Тільки врахуйте, що все пізнається в порівнянні, людина, як правило, намагається мати краще. І ще найголовніше, любов між чоловіком і жінкою виключає присутність сторонніх. Розберіться з собою і своїми бажаннями, щоб не залишитися на бобах — можете втратити свою дівчину, і з її подругою не складуться справжні стосунки.

_050_

"Докторе, на вашу думку, які пози в сексі сприяють зачаттю?"

Усі пози, адекватні анатомічній будові статевих органів жінки, сприяють зачаттю. Але жінці з цим питанням краще звернутися до гінеколога, так як бувають відхилення в розташуванні матки. Гінеколог дасть вам конкретну пораду.

_051_

"Моя стара каже мені, що мої хвороби серця і суглобів тепер із-за того, що в молодості я був невтомним «жеребцем» і спалив своє здоров'я. Вона права?"

Основою поведінки людини є 3 основних інстинкту: харчовий, самозбереження і розмноження (статевий). У чоловіків переважає в організмі гормон тестостерон (виробляється яєчками), він впливає на їхню поведінку у вигляді сексуальної агресії для отримання задоволення. Але ж сексуальна агресія — це зашифроване природою прагнення до запліднення жінки (розмноження як у тварин). У жінок виробляється яєчниками гормон естраген. Він, як правило, не має агресивного забарвлення. За наявності цих гормонів у організмі, фахівці виділяють три типи статевого темпераменту: слабкий, середній, сильний. Якщо ваш хлопець «хоче сексу завжди», значить, у нього сильний статевий темперамент, а у вас, якщо рідко «заводитесь», — слабший. Ось і всі відмінності.

_052_

"Володимире Миколайовичу, підкажіть, як знайти ерогенні зони у моєї дівчини. З іншими дівчатами у мене проблем не було..."

То що з іншими дівчатами у вас проблем не було, вам просто щастило. Сексуальний досвід допоміг їм розкритися в сексі. Вся наша поверхня шкіри, слизової — це мінне ерогенне поле. Чоловік повинен бути кваліфікованим мінером, щоб розмінувати його, він повинен дивитися на реакції жінки при подразненні тих чи інших ділянок тіла. Можна і словесно спитати про її відчуття при цьому. Але вхід на це мінне поле починається з простих речей. Це букет квітів, ласкаві слова, приємні запахи, охайний зовнішній вигляд та інше. Цей комплекс впливу допоможе їй розслабитися і отримати насолоду.

_053_

"Скажіть, будь ласка, чому у нас з подружкою різні за тривалістю оргазми? Можна їх якось синхронізувати?"

Синхронізацію статевого оргазму партнери можуть досягти тільки в тому разі, якщо вони вивчили умови настання оргазму у себе і партнера. Для цього потрібно усвідомлене узгодження поведінки з урахуванням відчуттів один одного. Як правило, це з’яляється з досвідом, з виробленням контролю за протіканням статевого акту. Оргазм у чоловіків і жінок дуже різноманітний, і за часом протікання триває по-різному. Тут немає ніякой якісний постійності.

_054_

"Докторе, чому у негрів член довше?"

Питання розмірів статевого члена (фалоса) у чоловіків займає, як правило, одне з перших місць у їх психології. У лазні всі погляди голих чоловіків прикуті до статевих членів сусідів (порівняння зі своїм). Дійсно, дослідники зафіксували дещо більшу довжину статевого члена у негрів, що мешкають у районі екватора. Це в даний час пояснюється генетичними особливостями, вживанням великої кількості м'яса (білкової їжі) і кліматом. Все це утворилося в процесі багатовікового розвитку. До відома, тільки 11 % жінок надають значення розмірам статевого члена. Важливий не його розмір, а вміння ним користуватися.


_055_

"Кажуть, що смак сперми можна поліпшити дієтою. Розкажіть про неї!"

За час моєї роботи більше 50 років я не зустрічав опублікованих наукових робіт про смак сперми. Дослідники-експерти відзначили, що сперма здорового чоловіка має запах сирого каштану. Я вважаю, що про смак сперми можна судити тільки за рівнем кислотності — лужної, нейтральної або кислої. Про спеціальну дієту я нічого не можу сказати. Напевно, в житті для підвищення смаку сперми спеціальної диєти природою не передбачено.

_056_

"Скажіть, чому під час ерекції дуже важко помочитися?"

Це фізіологічна закономірність, вона обумовлена природою. Ніщо не повинно перешкоджати заплідненню. М'язи виходу сечі зі сечового міхура стискаються, і сеча в цей момент не може з нього вийти..

_057_

"Володимире Миколайовичу, кажуть, що чутливість сосків можна посилити спеціальними кремами. Розкажіть, будь ласка, якими?"

На це питання ви можете знайти відповідь в магазині "Секс-шоп". Все дуже індивідуально.

_058_

"Наскільки небезпечна для психіки мастурбація, кажуть, що після цього на жінку не «встає»?"

Дурість. Сам акт мастурбації шкоди організму не приносить. Помилки на цей рахунок прийшли з біблійної давнини і існують в умах людей досі. А все відбувається дуже просто. По мірі дозрівання чоловічого організму в підлітковому віці з'являються нічні полюції (нічні сім'явиверження, як правило, з еротичними сновидіннями). І як результат — перші приємні відчуття — оргазм. Але ці явища бувають не часто (у міру накопичення в статевих утвореннях сперми). А людині приємне завжди бажано. Мабуть, на якомусь етапі розвитку людства було виявлено, що нема чого чекати «милості від природи», задоволення можна створювати самому. Ось і з'явилася мастурбація або онанізм (на ім'я біблійного «героя» Онана). Але це все одно що вживати самогон у порівнянні з коньяком. Звичайно, краще отримувати задоволення з жінкою. Якщо в підлітковому і юнацькому віці відсутня мастурбація, то дуже велика ймовірність, що у цієї особини слабо виробляється яєчками чоловічий гормон тестостерон. Це говорить про затримку статевого дозрівання або формування слабкої статевої конституції.

_059_

"Докторе, як часто можна користуватися вагінальними кульками для зміцнення м'язів піхви, як часто можна їх носити?"

Користування вагінальними кульками є спробою зміцнити, підвищити тонус м'язів тазового дна для посилення приємних відчуттів під час статевого акту, власне собі і статевому партнеру. «Носити» їх немає ніякого сенсу. Можна з їх допомогою проводити сеанси тренажу. Критерієм результативності є ваші відчуття. Інструкція по застосуванню вкладена в упаковку товару.

_060_

Чому кунілінгус збуджує жінку більше, ніж стимуляція пальцями?"

Це природньо — подразнення слизової ерогенної зони жінки слизової (язиком, губами) чоловіка. Незвичайність дії такої ласки чисто психологічно викликає більш сильне сексуальне збудження у жінки.


_061_

"Лікарю, чи небезпечний секс в басейні або у ванній?"

Я б не рекомендував це робити. Невідомо якими знезаражувальними хімічними засобами досягається необхідна чистота води. Потрапляння ж цього розчину в піхву загрожує різними шкідливими наслідками: подразненням слизової, порушенням існуючої необхідної фізіологічної кислотності, а також іншими захворюваннями.

_062_

"Син поставив мені цікаве питання: коли він зможе любити дівчаток як дорослий? А я не знав, що відповісти, докторе, може, підкажете?"

Скажіть йому, що любити дівчат він зможе тоді, коли він стане здатним для цього. Це буває, як правило, після 18-20 років.

_063_

"Докторе, скажіть, що потрібно робити, щоб під час сексу моя піхва була дуже вологою?"

Це зробити нескладно. Треба бути доступною психикою та тілом для свого сексуального партнера. Підказати йому і навчити його до початку статевих зносин прийомам поводження з вашими ерогенними зонами. Іще я вам раджу перевірити свій гормональний рівень в лабораторії.

_064_

"Моя дівчина плаче під час оргазму. Що з цим робити?"

Робити нічого не треба. Це її емоції. Вони вам не заважають отримувати оргазм. А її оргастичні відчуття викликають властиву для неї емоційну реакцію (кожна жінка має їх свій набір).

_065_

"Чому мене збуджують чоловіки виключно старше за мене?"

У міжстатевих рольових відносинах психотерапевт професор Сергій Лібіх виділяє наступні варіанти: чоловік — батько, чоловік — активний, чоловік — пасивний, чоловік — син; жінка — мати, жінка — активна, жінка — пасивна, жінка — дочка. І в цьому криється гармонія або дисгармонія відносин, яке психологічне поєднання випадає по долі. Чоловік — батько гармонійно поєднується з жінкою — дочкою, і навпаки, чоловік — син гармонійно поєднується з жінкою — мати. Молодші потребують турботи старших. Це у вас не патологія. Бажаю вам зустріти в житті турботливого чоловіка-батька.

_066_

"Мені доведеться робити обрізання, це дуже боляче?"

Операція «обрізання» проводиться під анестезією (знеболенням). Не хвилюйтеся, ваш статевий орган в розмірах не зменшиться. А ця операція корисна, тому що гігіенична.У вас ніколи не буде запалення слизової статевого органу.


_067_

"У мене вже зараз груди 3-го розміру, що зі мною буде в 30 років?! Що можна зробити, щоб зупинити зростання грудей?!"

Особисто я противник необгрунтованого втручання у фізіологічний розвиток. Підкреслюю, у фізіологічний розвиток. Там, де є патологія, виправлення необхідно. Природа тіла людини гармонійна і доцільна. Я б на вашому місці не хвилювався. Більше запрограмованого груди не виростуть. А мода, красота — це тимчасове явище у нашому житті, яке завжди змінюється. Не пускайте комплекс помилок собі в голову.

_068_

"Моя дружина часто із задоволенням дивиться порно, а в сексі — ніби колода! Що порадите?"

Ваше питання для однозначної відповіді складне. Необхідна бесіда з нею фахівця. Треба простежити, як гармонійно починалося і продовжує проходити її статеве життя, який у неї гормональний фон, яка поведінка її партнера і багато іншого.

_069_

"Коли я купаю свого сина, йому 2 роки, я боюся мити його «орган», щоб не збуджувати дитину. Я права чи ні, що скажіте?"

Продовжувати обов'язково купати сина. Ваші дії в області статевих органів без наполегливого посиленого тертя нічим йому не зашкодять. Поява спонтанної (довільної) ерекції бувають і самі по собі без зовнішнього впливу.

_070_

"Докторе, у мене ерекція викликає біль. Як від неї позбутися?"

Вам потрібно негайно йти на прийом до уролога для огляду. Виникнення болю в статевому члені під час ерекції, це симптом захворювання. Швидше на огляд до уролога!

_071_

"Ось що цікаво, мене після бурхливого сексу тягне до холодильника, а після не дуже бурхливого, не сильно... Невже я так виснажуюся за півгодини-годину?"

А як ви думали? Статевий акт — це витрачання фізичної та нервової енергії. І вимога організму заповнити витрати цієї енергії. Це нормальна фізіологічна реакція. Моя порада — заздалегідь робіть запас їжі в холодильнику.

_072_

"Кажуть, що можна отримати оргазм без еякуляції. Розкажіть, будь ласка, про це докладніше."

На це питання ви можете знайти відповідь в магазині "Секс-шоп". Все дуже індивідуально.Це можливо. Перш за все в період, коли йде процес дозрівання організму підлітка (допубертатний період), коли ще не виробляється яєчками сперма. Це також може бути як наслідок операції на сім'явиносних шляхах, коли еякулят може потрапляти в сечовий міхур, пухлини, іншої хвороби.